Marzysz o własnej nieruchomości? Chcesz ją korzystnie i bezpiecznie sprzedać? Uzyskasz fachową i profesjonalną obsługę Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, bankami,
Marzysz o własnej nieruchomości?
Chcesz ją korzystnie i bezpiecznie sprzedać?
Uzyskasz fachową i profesjonalną obsługę
Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb
Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, bankami,
pośrednikami finansowymi

Aktualności

Nieruchomości, których szukamy ....

2012-02-15

Zobacz czego obecnie szukamy dla swoich Klientów.

Gorąca oferta

Dom na SPRZEDAŻ

gorace-oferty/PA270636.JPG

Lokalizacja: Warszawa
Pow: 120,00 m²
Cena: 960 000 PLN

O Firmie

Szanowni Państwo,

MAGENDA Nieruchomości od ponad 17 lat świadczy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz doradztwem w zakresie rynku nieruchomości. Zapewniamy profesjonalną obsługę obejmujacą wszelkie czynności niezbędne do przeprowadzenia transakcji - od momentu podpisania umowy pośrednictwa - poprzez profesjonalny proces transakcyjny - aż po doradztwo we wszelkich sprawach formalnych po zawarciu umowy ostatecznej. Posiadamy licencję zawodową Pośrednika w Obrocie NIeruchomościami nr 4944 wydaną przez Ministra Infrastruktury oraz obowiązkowe ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu. Kierujemy się Kodeksem Etyki Zawodowej i Standardami Zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Wspólpracujemy z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami, geodetami, oraz bankami udzielającymi kredytów hipotecznych.

Oferta i zakres działalności :

Zapraszam do kontaktu i korzystania z naszych usług.

Z wyrazami szacunku,

Marek Masny

 


Podstawy prawne
Działalność Firmy regulują przepisy prawne, które w sposób szczegółowy określają zakres i charakter naszej działalności, sposób jej wykonywania, a przede wszystkim wskazują obowiązki, jakie należy wypełnić wobec Klienta.

Designed by Possible
Powered by Strony www i program dla biur i agencji nieruchomości oraz deweloperów